Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Koncert fortepianowy

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert na zakończenie roku szkolnego, w wykonaniu uczniów klasy fortepianu mgr Mirosławy Ignac! 

W programie wieczoru znajdą się utwory wielkich mistrzów muzyki klasycznej, a także współczesne kompozycje. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć i usłyszeć młode talenty, które przez cały rok ciężko pracowały, doskonaląc swoje umiejętności pod czujnym okiem pani Mirosławy Ignac. 

Niech to muzyczne spotkanie stanie się pięknym zwieńczeniem wspólnie spędzonego roku szkolnego oraz inspiracją do dalszych muzycznych poszukiwań. 

Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, rodziców, przyjaciół i znajomych!

Obraz: